pátek, března 17, 2017

Kudlanka

Jsou jarni prazdniny. Jsem v praci a Zitisko si kresli hmyz.

5 komentářů:

 1. No super, mohla by z fleku ilustrovat entomologické atlasy, nebo praktika bezobratlých :-) Je fakt šikovná, vemte ji někdy do terénu, ať si to zvířátko může otlapkat i naživo. Když jdeme s dětma v červnu ve Ždánicích na louky, vždycky tam nějakou chytíme, jsou tam i cikády. Z Brna to máte slabou hoďku autem - tip na výlet :-)
  Moc zdravím,
  Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvělé! Ano, nyní začínáme vyrážet na entomologické výpravy spojené s pozorováním živých brouků v přírodě, takže pokud lze někde vidět živou kudlanku, Zitul bude naprosto nadšená. Díky za tip! J

   Vymazat
 2. Zitul je báječná.
  Kudlanka jako živá, popsaná rovnou v latině... Pokud ji kreslila z hlavy, tak je lepší než většina studentů na Přírodovědecké fakultě.
  (Když tohle není superschopnost, tak co? :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Obojí z hlavy, kudlanka i popis... nyní se Zitisko dotazuje, zda jí zařídím na Přírodovědecké fakultě, že jí tam pustí k pořádnému studiu brouků, no nevím nevím, ale snažím se! :-)) J

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se snažte, já bych v jejím věku dala nevím co za to, abych mohla být v kontaktu s opravdovou vědou. Jen to tehdy muselo být bez dětí, jen s dospělými :-P.
   A když ne teď, tak na druhém stupni by se to snad podařit mohlo.

   Vymazat