úterý, ledna 31, 2017

Vysvědčení

Ziti, dnes jsi donesla krásné vysvědčení.

A my s Honzou máme obrovskou radost, protože jsi dokázala novou třídu dohnat v učivu, dokázala jsi se nějak porovnat s dětmi, dokázala jsi se zorientovat v nové budově a nových postupech, stálo Tě to spoustu sil a my s Honzou to víme.

Víme, že se moc snažíš, opravdu to vidíme.

Víme taky, že Ti paní učitelka nenadržuje, že se k Tobě chová úplně stejně jako k ostatním, což je skvělé, protože když se Ti něco pak povede, tak to má váhu. To je ta pravá inkluze.

Za posledního půl roku jsi odvedla obrovský kus práce a vybojovala sis to.

My Ti drželi pěsti a držíme stále, ale vybojovala jsi to sama.

Máme z Tebe obrovskou radost.

Jenom chci, abys věděla, že i kdybys donesla blbé známky, nebo se Ti nedařilo, tak to nemá na nic vliv. Budu Tě mít stejně ráda s jedničkama jako s trojkama nebo pětkama. Moje ani Honzova láska k Tobě se neodvíjí od známek. Známky jsou fajn, ale mnohem důležitější je, že se v nové třídě mezi novými spolužáky cítíš dobře. Drobné karamboly spolu zvládneme a kdybychom je nezvládli, zvládne je škola, věřím tomu.

Máme s Honzou obrovskou radost, protože máme pocit, že jsme se rozhodli správně. Protože rozhodnutí o změně školy jsme opravdu udělali za Tebe a moc jsme nad tím přemýšleli. Máme pocit, že to bylo správné.

Jsem ráda, že chodíš do školy ráda.

Doufám, že tu radost z poznávání Ti někdo nezkazí a že budeš mít i dost síly, abys tuhletu radost chránila a opatrovala celý život.

Mám Tě moc ráda,

máma

2 komentáře:

  1. Doufám že tenhle blog pro Zitu uchováte, kdybyste se někdy rozhodla ho přestat psát. Moc Vám fandím. Oběma :)

    OdpovědětVymazat
  2. Úžasný! Ač jsem ve skrytu duše cynik, tohle mě opravdu dojalo! Ať se zitušce daří v nové škole a přeji, ať všechny vaše boje se přetaví ve vítězství.

    OdpovědětVymazat