neděle, července 10, 2016

Sixpack

Jak všichni víme, k mateřství neoddiskutovatelně patří sixpack na břiše.

Pokud se jedná o matku dvou či více dětí, musí mít břicho o to pevnější, to dá rozum.

Vyvinula jsem proto novou metodu, jak tohoto sixpacku docílit.

Je to takový jednoduchý a nenáročný týdenní plán, začíná se v pondělí a končí v neděli.

Opakuje se to tak dlouho, dokud matka stojí na nohou.

PONDĚLÍ

Lehněte si na gauč a zavřete oči. Jakmile váš potomek zařve ve vedlejší místnosti v postýlce, přitáhněte břicho k pátěři. Se stupňujícím řevem si představujte, že jste na klidném, opuštěném ostrově osázeném palmami, krásná a štíhlá, a klidně dýchejte.

Opakujeme celkem osm sérií po půlhodinových řevech.

ÚTERÝ

Vyjeďte s kočárkem před nejbližší schodiště a začněte tahat kočár do schodů. Pokud máte diastázu břišních svalů, vaše chyba. Tahejte dál. Tahejte, jak umíte. Žádná technika na to neexistuje. Opakuje se osm sérií po třiceti schodech. Nahoře se vydýchněte, zavřete oči a představujte si, že jste leguán.

STŘEDA

Vezměte potomka do šátku či manduky a vyražte si zaběhat. Běhat musíte tak, aby se potomek nenatřásal moc, aby mu nerupla cévka v hlavě, takže běhejte tak akorát hladce, skoro jako byste šla, ale musí to být běh. Když potomek začne plakat, běhejte rychleji. Běhá se osm až deset hodin denně.

ČTVRTEK

Sedněte si v kuchyni ke stolu a dejte si panáka něčeho nealkoholického, protože kojíte. Zavřete oči a představujte si svoje krásné ploché břicho. Při přípravě večeře pro celou rodinu se nadýchejte výparů z vaření a večeři vynechte, jsou to kalorie navíc, stačí vám dýchat vůni jídla. Od dnešního dne budete mít k večeři už navždy výpary z jídla.

PÁTEK

Začněte pro sebe vařit beztukovou-bezlaktózovou-bezglutenovou-nízkokalorickou-nízkoproteinovou dietu. Sestává převážně z pilin a drceného papíru. Ostatním členům rodiny vařte normálně, jinak vás muž opustí a děti půjdou ještě rády s ním. Piliny si posypte vlašskými ořechy, aby byly výživné. K tomu si udělejte tisícstopadesát lehů sedů.

SOBOTA

Můžete zhřešit. K pilinám si můžete naservírovat jedno kolečko salámu. Ještě lepší je kolečko salámu vyfotit, poslat fotku na Instagram a poté salám vyhodit. Poté běžte nakoupit, kupte si normální jídlo a pozorujte je. Když bude potomek řvát hladem, protože mu nebude chutnat vaše mléko, představujte si, že jste brazilská kráska na pláži obklopená spoustou přitažlivých mužů a pijete koktejl v záři zapadajícího slunce.

NEDĚLE.

Kompilační den. Zkompilujte vše ze dnů minulých. Cvičte, představujte si leguána, jezte piliny a vyfoťte si jídlo, které nebudete jíst. Pokud máte přátele, tak jim můžete udělat přednášku o škodlivosti jejich životního stylu. Zakrátko budete mít přátel méně a budete moci každý den déle cvičit!!!

Když to všechno dodržíte, budete všichni vypadat... jako... jako... jako Channing Tatum:-)
1 komentář:

  1. Loni jsem byla s manželem na festivalu Colours of Ostrava a behalo tam mnoho mladých dívek v bikinách. Tak jsem prohlásila: Am gonna get a sixpack next year. Muž se na mne podíval a řekl, že by mě do areálu s vlastním pitím nepustili. Holt anglický humor. Festival je letos tento čtvrtek...asi budu muset sixpack nechat zas doma.

    OdpovědětVymazat