sobota, července 23, 2016

Pojízdný útulek pro ryby

2 komentáře:

 1. Da se to odkoupit? :-) a jak moc je to pojizdne?

  OdpovědětVymazat

 2. Dobrý den, maminky, tatínkové, příbuzní, blízcí i kamarádi autíků i obyčejní a dobří lidé.
  Jsem 22 studentka hudebního manažerství a v rámci své bakalářské práce letos pořádám 1. ročník festivalu AUTISMUSIC Fest. Jedná se o unikátní hudební benefiční festival, který se svým konceptem a vizí naprosto liší od všech hudebních festivalů, které tu kdy byly. Cílem této akce je zvýšit povědomí o autismu u běžné společnost a podat veřejnosti pravdivá fakta o tom, že autismus není tak hrozivý handicap a diagnóza. Chci zkrátka odstranit předsudky lidí, kteří o tomto postižení "nemají ani páru".

  Důvod je jednoduchý, sama mám dva autistické sourozence - dvojčata. Naučili mě jak správně žít a vážit si svého času a života. Pouze to chci předat dál a navíc lidem poskytnout kvalitní kulturní zážitek pod širým nebem, kde si v klidu mohou dát pivo, vypnout od stresu a zařádit si u své oblíbené kapely.

  Momentálně sháním zbývající finance na uspořádání festivalu prostřednictvím kampaně na startovači.cz. Jednoduché počty mi ukázaly, že kdyby 200 lidí přispělo částkou 200 Kč, cílovou částku vybereme! Navíc nic není zadarmo, každý kdo příspěje, si může vybrat z mnoha skvělých odměn, které za svůj finanční příspěvek dostane. Veškeré potřebné info o AUTISMUSIC Festu 2016 najdete v tomto odkazu, kde můžete rovnou přispět: https://www.startovac.cz/projekty/autismusic-fest-2016/

  Děkuji každé dobré duši, která nás podpoří. Seznam přispěvatelů bude také zobrazen přímo na festivalu, takže každý bude vědět, že i Vy jste součástí akce!

  Přeji všem hezký den, vážím si vaší pomoci.

  OdpovědětVymazat