středa, června 08, 2016

Neblabni

Má únava opět dosáhla lokálního maxima.

Myslím, že jsme s Jindrou zásadně podcenili výběr jména.

Jind-řich - jin-dra- jin... drák....

Ano, je to JIN-DRAK.

Jindrák.

Ten drak je v tom obsažen.

Pokud člověk dítě pojmenuje dračím jménem, nemůže se pak divit.

Kupříkladu nyní.

Jindra už asi hodinu někam vztekle telefonuje ze svého dětského mobilního telefonu ("zlo, to svýmu dítěti nikdy nedám, akorát se navykne na ty technologie, bude si hrát s dřevěnými špalíky").

Asi chce jiné rodiče.

Původně jsme mysleli, že jsou to zuby.

Ale zuby trvají už mnoho měsíců a Jin-drakovi zatím ani jeden nevyrostl.

Soudě podle projevů už by zubů musel mít jak průměrný žralok.

Takže je to od povahy.

Dnes jsem se tak dívala na Honzu, něco mu povídala a chtěla jsem mu z legrace během Jindřichova pětihodinového řevu říct, ať neblbne, a tak nějak se z toho stalo "neblabni".

Chápete, už asi ani nedokážu tvořit správná slova.

Asi prostě blabnu.

4 komentáře:

 1. Tak neblabnite a sežentě si hlídání, aspoň na chvilku, hned. To myslím vážné, znám to, už jsem se z toho párkrát zhroutila. To se nedá podceňovat. Jsme jen lidi a někdy je toho příliš.

  OdpovědětVymazat
 2. :) upozornění - bubl(bla)bnutí se bude časem už jen horšit :D Výhoda - pak už se to "svede" na věk ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Jo tak nejak u nas vznikla "žibra", rozumejte neco mezi zirafou a zebrou, kdyz rvoucimu diteti strkate hracku s nadeji, ze treba na vterinu zmlkne a honem nevite, jak se to zvire jmenuje nebo pripadne i vite, ale uz to proste nedokazete vyslovit... Nas Satanek (pardon Matysek) je jen o tyden mladsi nez vas Jindra a je fakt dobre, ze spolu ti dva nebudou chodit do skolky, protoze by nejednu ucitelku nejspis privedli do blazince ;-D.

  OdpovědětVymazat
 4. Jojo, hlasité dítě je vyčerpávající. Šíleně vyčerpávající. Jako, přiznejme si, dá se to nakonec přežít - existují takoví, ale kdo to nezažil, nic neví o večerech, kdy člověku prostě hučí v hlavě a má problém zašeptat bez koktání slovo "káva". Držím palce!

  OdpovědětVymazat