čtvrtek, dubna 10, 2014

O tom, jak se nenudím

O tom, jak je Zitínova rovnováha křehká, jsme se přesvědčili před několika dny.

Ve školce došlo k podstatné změně. Paní učitelka, kterou měla Zitule moc ráda, odešla pracovat do jiné školky blíže svému bydlišti a do naší školky přišla paní učitelka nová. Včera se za dětmi stavovala, aby je pozdravila, Zitisko si ovšem zacpalo uši a dívalo se jinam, z čehož usuzuju, že je na paní učitelku děsně naštvaná, že paní učitelka odešla.

Zároveň s touto politováníhodnou událostí přestali v obchodě, přes který ráno chodíme do školky, prodávat Zitínovo oblíbené pitíčko. Zitisko ráno tím pádem nepije, protože NIC jiného nepozře, ani kdybych se na hlavu stavěla.

Nastala tragédie přímo antických rozměrů.

Zitule se ve školce všechny snaží všemi dostupnými prostředky přesvědčit, že pro školní, jakožto i předškolní docházku není způsobilé.

Ve školce je spousta problémů.

Vyrašil ekzém.

Zitisko odmítá jíst.

Zitisko odmítá spát.

Zitisko odmítá dělat věci, které dělalo rádo.

Prostě všechno je špatně.

Dnes poprvé jsme tento týden docílili klidného večerního usnutí.

Malý úspěch, ale potěší.

Potřebuju ENERGII, potřebuju SÍLU....3 komentáře:

  1. Je mi z toho naozaj smutno dúfam, že sa Zi dá rýchlo dokopy po odchode p.učiteľky a ukáže všetkým že sa mýlia a že to zvládnete - obe. Miriam

    OdpovědětVymazat
  2. posílám spoustu ENERGIE a SÍLY co mi síly stačí....každé dítko má občas své nedobré dny, a ta naše zlatíčka to mají o to horší, když jim někdo , i když neúmyslně ,rozbije jejich naučený svět.....bude líp....myslím, ale , že hlavně nejvíc odpočinku byste potřebovala Vy...přeji lepší dny:-)

    OdpovědětVymazat
  3. Oni si (chudáci) po pár dnech na tu kterou změnu zvyknou, ale stojí je to velké množství sil a energie. A nás ovšem také. Vydržet! Po každé zimě přijde zase jaro.

    OdpovědětVymazat