pátek, dubna 11, 2014

Komiks!

Děkuji přátelé, co jste mi na dálku poslali energii, zdá se, že to zabralo!

Zitisko dnes vypadá o něco lépe a hlavně před chvílí začalo KRESLIT!!!

Zde obrázek.

Legenda: Obrázek demonstruje nebezpečnost ALKOHOLTESTERU, jelikož toto zařízení odsaje člověku z hlavy BUŇKY, lépe řečeno MOZEKBUŇKY a uchovává je pak v separé zásobníku (nahoře).

Uprostřed řez člověkem, který požil alkohol a nyní se měří.


3 komentáře:

 1. NEZVEŘEJŇOVAT, PROSÍM.

  Dobrý večer, Julie,
  studuji obor Multimediální technika na ČVUT FEL, a v příštím semestru se budu zabývat samostatným projektem, který bude velice pravděpodobně zaměřen na tvorbu aplikací pro platformu Android (mobil, tablet, ...). V současnosti nemám možnost předpovědět, do jaké míry budu smět zasáhnout do volby konkrétní aplikace, nicméně se zajímám o autismus (včetně AS), a tak bych ráda vytvořila aplikaci, která by dětem s PAS a jejich rodičům nějakým způsobem mohla pomoci.
  Nemohu zaručit, že v konečném výsledku vše dobře dopadne - za takovou aplikací stojí spousta programování a času, ale chtěla jsem se Vás, jako maminky Zity zeptat: co Vám, v souvislosti s aplikacemi na tablety a mobily, chybí? Je nějaká "díra", jejímž zaplněním by bylo možné dětem a vám, jakožto rodičům, trochu usnadnit život?
  Máte-li jakýkoli nápad či podnět k tomuto tématu, napište mi, prosím, e-mail na adresu: tereza.remiserova@jrm.cz. Budu Vám velice vděčná.

  Mějte příjemný týden
  Tereza

  OdpovědětVymazat
 2. ano, je to dokonalé. Máte holčičku, které to pálí. Kam jen na ty nápady chodí?? Kdyby tak tester odsál místo buněk z mozku alkohol, to by stálo za patentování. Mám pár přátel, kteří by to ocenili :-).Přeji hodně slunečných dnů bez problémů. H.

  OdpovědětVymazat